BODY WHITENING CREAM

Illuminating Boost Whitening Cream

 

BODY WHITENING CREAM

Illuminating Boost Whitening Cream, yenilikçi formülüyle eşit cilt tonunu desteklemek için geliştirilmiştir. İçeriğindeki arbutin; cilt tonunu eşitleyebilir ve lekelerin görünümünü azaltabilir, melanin üretimini düzenleyerek koyu lekelerin ve pigmentasyonun önlenmesine yardımcı olur. Meyan kökü ekstresi, cildin doğal aydınlığını desteklerken koyu lekelerin görünümünü azaltmaya katkıda bulunur. Antioksidan özellikleri sayesinde cilde daha sağlıklı ve genç görünüm verebilir. B3 vitamini ise cilt bariyerini güçlendirirek nem dengesini korumaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Regenerating Charcoal Pro-Peel Serum içeriğindeki glikolik asit, salisilik asit ve aktif kömür; cildin üst tabakasındaki ölü hücreleri deriden nazikçe uzaklaştırarak cilt sorunlarını gidermek için kullanılmaktadır. Cilt yenilenmesini hızlandırabilir, onarır, daha genç ve pürüzsüz bir cilt görünümüne katkıda bulunabilir. Gözenekleri ve cildin tüm katmanlarını derinlemesine temizleyebilir, sıkılaştırabilir. Siyah nokta ve akne oluşumuna meyilli yağlı ciltlerde problemleri azaltmaya yardımcı olabilir. Antioksidan özelliklere sahiptir ve cildi serbest radikallere karşı koruyabilir, ton eşitsizliğini giderir.

HOW TO USE

Apply a sufficient amount of the product to a clean and dry body by massaging it with circular movements to eliminate tone unevenness in the armpit, knee, elbow and genital area. It is not suitable for use on the face. It can be used twice a day, in the morning and in the evening.

WARNINGS

For external use. Avoid contact with eyes, otherwise wash with plenty of water. If you are allergic to the ingredients in the product, try it on a small area of your skin first and then use it. Keep the product in its original packaging, away from light. Keep out of reach of children.

Ministry of Health Barcode : 8683723540927